آموزشگاه های آزاد


حدیث روزآمار بازدید از سایت

بازدیدهای محتوا : 1666370

فیش حقوق

لیست مجموعه کتابهای در دست چاپ توسط سازمان

 کلیک کنید                                                     لیست کتابهای که سازمان در دست چا پ دارد


.

Modificar el tamaño de letra:

ظهر امروز سید جمیل احمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان در نشست با رؤسا و سرپرستان ستادی و مراکز تابعه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان گفت : با توجه به فضای حاکم بر سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور که فضایی سرشار از امید و نشاط و چشم اندازی روشن در راستای حرکت به سوی آینده شاهد توسعه کمی و کیفی سازمان خواهیم بود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان، ظهر امروز سید جمیل احمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان در نشست با رؤسا و سرپرستان ستادی و مراکز تابعه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان گفت : با توجه به فضای حاکم بر سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور که فضایی سرشار از امید و نشاط و چشم اندازی روشن در راستای حرکت به سوی آینده شاهد توسعه کمی و کیفی سازمان خواهیم بود.

در ابتدای این جلسه سید جمیل احمدی با تبریک به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک ربیع الاول و سالروز ولادت با سعادت حضرت رسول اکرم (ص) و آغاز هفته وحدت  با اشاره به نامگذاری سالجاری از سوی مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) گفت : رهبر معظم انقلاب اسلامی همچون سنوات گذشته و بادرایت حکیمانه خود سالجاری را مزین به عنوان سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل نمودند و برکلیه مسئولین واجب است تا سیاست های ابلاغی اقتصاد مقاومتی از سوی معظم له را با جدیت کامل در زمان باقیمانده از سال اجرایی نموده و تمام تلاش خود را جهت نمود این سیاست ها در فعالیت های اجرایی خود مملوس دارند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان با اشاره به پنج شاخصه مهم اقتصاد مقاومتی اظهار داشت : مسئولین باید به درک دقیقی از تعریف اقتصاد مقاومتی دست یابند و تفاوت این کلمه را با مفهوم ریاضت اقتصادی بشناسند و نسبت به اجرایی نمودن برنامه عملیاتی مراکز در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی با توجه به برش استانی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور  بیش از پیش اقدام نمایند.

 وی درادامه افزود: هر مرکزآموزشی باید یک نظام برنامه ریزی منسجم داشته باشد و بتواند با تحلیل و ارزیابی مداوم نسبت به بازخوردهای عملکرد خود اقدام نماید و تحلیل آمار و اطلاعات و کار بست نتایج  را مورد قرار دهد.

این مقام مسئول استقرار سیستم جامع نظارتی برای بهبود وضعیت موجود، تعامل و ایجاد پیوندهای عاطفی بین همکاران، تعامل با معاونین و روسای واحدهای اداره کل، ساماندهی مواد مصرفی در مراکز، هدایت مربیان به سمت کارهای علمی و پژوهشی، سوق دادن آموزش ها به سمت حرفه های کشاورزی، دامپروری و آموزش در صنایع و تأکید بر آموزش ضمن خدمت مربیان و پرسنل اداری را از اهم وظایف روسای مراکز عنوان نمود.

احمدی در ادامه با اشاره به توفیقات کسب شده توسط این اداره کل در سالجاری گفت : کسب رتبه برتر توسط این اداره کل در ستاد اقامه نماز ، کسب رتبه برتر پایگاه مقاومت بسیج اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان در بین دستگاه های اجرایی ، کسب رتبه اول توسط اداره کل در ثبت تراز مالی از طرف اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان ، درخشش اداره کل در برگزاری ویژه برنامه های هفته پژوهش ، واگذاری دبیرخانه ستاد بازآفرینی شهری استان به این اداره کل و کسب رتبه دوم ارزیابی دستگاه های اجرایی سطح استان توسط اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و اعلام آن توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان را از نمونه های توفیقات کسب شده توسط این اداره کل در سالجاری خواند و گفت : این توفیقات حاضل زحمات کارکنان پرتلاش و خدوم این اداره کل است که این موفقیت ها جزء در سایه همدلی و همکاری دو سویه امکان پذیر نخواهد بود.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان : توفیقات اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان مرهون تلاش ها و زحمات پرسنل خدوم این اداره کل است .

آخرین اخبار


::.   جلسه مدیر اجرایی مرکز بانه با رئیس اداره عملیات بازرسی ستاد کل نیروهای مسلح کشور -- ۱۷ اسفند ۱۳۹۷  ::.

::.   در دومین روز از هفته منابع طبیعی صورت گرفت غرس نهال در محوطه مرکز آموزش فنی وحرفه ای بانه  -- ۱۷ اسفند ۱۳۹۷  ::.

::.   امروزصبح صورت گرفت :استقبال ازکیوان عبدالله زاده معرفی شده از سوی مرکز آموزش فنی وحرفه ای بانه به چهارمین المپیاد تکنسین های ایران  -- ۱۵ اسفند ۱۳۹۷  ::.

::.   برگزاری جلسه شورای اداری درمرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بانه -- ۱۴ اسفند ۱۳۹۷  ::.

::.   ۲۲ بهمن سالروز پیروزی حماسه عظیمی است که ملت متدین و آزاداندیش ایران آن را با آگاهی و وحدت کلمه تحت رهبری حضرت امام خمینی(ره) و با شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی خلق نمود. -- ۲۱ بهمن ۱۳۹۷  ::.

::.   مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان خبر داد : سفر سلیمان پاک سرشت معاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به استان کردستا ن -- ۰۲ آذر ۱۳۹۷  ::.

::.   مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان : عدم مهارت لازم در بین جوانان کردستانی یکی از دلایل اصلی بیکاری در این استان است -- ۰۲ آذر ۱۳۹۷  ::.

::.   کارگاه آموزشی پدافند غیر عامل و تهدیدات سایبری درمرکز آموزش فنی و حرفه ای بانه -- ۱۷ آبان ۱۳۹۷  ::.

::.   حضور کارکنان وکار آموزان مرکز آموزش فنی وحرفه ای بانه در راهپیمایی 13 آبان -- ۱۳ آبان ۱۳۹۷  ::.

::.   مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان خبر داد : کسب مدال نقره مسابقات آزاد مهارت روسیه ( اورسیا ) در رشته تاسیسات الکتریکی توسط نخبه مهارتی کردستانی -- ۱۲ آبان ۱۳۹۷  ::.

سخن ریاست

سید علی علوی رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای بانهورود شما را به وب سایت مرکز آموزش فنی و حرفه ای بانه خوش آمد می گویم .....| ادامه مطلب |
موقعیت کاربران

بازدیدها

mod_vvisit_counterامروز792
mod_vvisit_counterدیروز2090
mod_vvisit_counterاین ماه39468
mod_vvisit_counterکل بازدیدها2154621

تعدادحاضرین در سایت

 218 مهمان حاضر

تصویر روز

آدرس و شماره تلفن مرکز

کردستان - بانه -فاز دوم گلشهر - پایین تر از منازل کمیته امداد امام(ره) - مرکز آموزش فنی و حرفه ای بانه /کدپستی : 6691888546

دورنگار:08734255312    شماره های تماس  بصورت24 ساعته  : //   09015574542 //    08734255313    یا شماره تلفن 167

info@banehtvto.ir  

قران آنلاین

پیش بینی هوا شناسی

لینک مراکز استان کردستان


 

وب سایت مراکز آموزش فنی وحرفه استان کردستان


 


ا

 

خدمات الکترونیکی
ورود کاربرانفرمهای مربوط به آموزگاههای آزاد

SSL PISHRO