آموزشگاه های آزاد


حدیث روزآمار بازدید از سایت

بازدیدهای محتوا : 1824378

فیش حقوق

لیست مجموعه کتابهای در دست چاپ توسط سازمان

 کلیک کنید                                                     لیست کتابهای که سازمان در دست چا پ دارد


.

Modificar el tamaño de letra:

حسین خوش اقبال معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان از کارگاه های آموزشی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید ورمقانی شهرستان سنندج بازدید و ازنزدیک با فعالیت های آموزشی این مرکز بیش از پیش آشنا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان ؛ حسین خوش اقبال معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان از کارگاه های آموزشی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید ورمقانی شهرستان سنندج بازدید و ازنزدیک با فعالیت های آموزشی این مرکز بیش از پیش آشنا شد.

در ابتدای این بازدید سید جمیل احمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان با تشریح قعالیت های اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان اظهار داشت : اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان با دارا بودن 16 مرکز چارت دار دولتی و بیش از 130 آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای توانسته است گام های مهم و موثری را در راستای توسعه و گسترش آموزش های مهارتی در سطح استان بردارد و زمینه تربیت نیروی متخصص و کارآمد و همچنین توانمند سازی نیروی انسانی شاغل در بازار کار را فراهم نماید.

احمدی از ارائه 3 میلیون و 500 هزار نفر  ساعت آموزش های مهارتی توسط بخش دولتی و 1 میلیون و 250 هزار نفر  ساعت آموزش های مهارتی در بخش خصوصی خبر داد افزود : سالانه به صورت میانگین 18000 نفر از مردم شریف استان کردستان از آموزش های مهارتی بهره مند می شوند .

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان وجود مربیان متخصص و کارآمد و بهره گیری از تجهیزات بروز در کارگاه های آموزشی این اداره کل را از دیگر نقاط قوت این اداره کل برشمرد و خواستار توسعه بیش از پیش آموزش های مهارتی در سطح استان با همکاری و تعامل سایر دستگاه های اجرایی سطح استان به عنوان یکی از مولفه های اصلی ایجاد اشتغال مولد و پایدار در سطح استان شد.

در ادامه حسین خوش اقبال معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان نیز ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش های شبانه روز کارکنان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان فعالیت های آموزشی کارگاه های مراکز آموزش فنی و حرفه ای را گامی مهم و موثر در تربیت نیروی متخصص و کارآمد برشمرد و خواستار توجه ویژه به مقوله آموزش های مهارتی در سطح استان شد.

خوش اقبال آموزش های مهارتی را پلی ارزشمند میان دانشگاه و بازارکار ذکر کرد و گفت : فقدان مهارت در میان جوانان جویای کار و تفکر پشت میز نشینی موجب ایجاد بیکاری در سطح جوانان منطقه شده است که مراکز آموزش فنی و حرفه ای سطح استان می توانند با توانمند سازی جوانان کردستانی به ابزار مهارت این فشار را از سطح جامعه و خانوارهای کردستانی بکاهند .

تصویر هفته

 

 

 

آخرین اخبار


::.   شرکت کارکنان مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بانه در راهپیمایی روز جهانی قدس -- ۱۰ خرداد ۱۳۹۸  ::.

::.   اولين جلسه شوراي مهارت درفرمانداری شهرستان بانه -- ۰۴ خرداد ۱۳۹۸  ::.

::.   در آستانه حلول ماه مبارک رمضان صورت گرفت : غبار روبی نماز خانه مرکزآموزش فنی وحرفه ای بانه -- ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۸  ::.

::.   بازدید فرماندار و رؤسای ادارات شهرستان بانه از مرکز آموزش فنی وحرفه ای این شهرستان -- ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۸  ::.

::.   بازديد دانش آموزان مقطع متوسطه شهرستان بانه از مرکز آموزش فنی و حرفه ای اين شهر -- ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸  ::.

::.   در هفته مشاغل صورت گرفت در هفته مشاغل صورت گرفت  -- ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸  ::.

::.   مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان : توسعه و تقویت آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای یکی از اولویت های اصلی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان است. -- ۲۸ فروردين ۱۳۹۸  ::.

::.   سرپرست فرمانداری شهرستان بانه : آموزش های مهارتی یکی از ارکان اصلی در توسعه شهرستان بانه محسوب می شود -- ۲۸ فروردين ۱۳۹۸  ::.

::.   مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان : لازمه رسیدن به رونق تولید توجه ویژه به آموزش های مهارتی است -- ۲۷ فروردين ۱۳۹۸  ::.

::.   جلسه مدیر اجرایی مرکز بانه با رئیس اداره عملیات بازرسی ستاد کل نیروهای مسلح کشور -- ۱۷ اسفند ۱۳۹۷  ::.

موقعیت کاربران

بازدیدها

mod_vvisit_counterامروز346
mod_vvisit_counterدیروز1635
mod_vvisit_counterاین ماه32182
mod_vvisit_counterکل بازدیدها2314684

تعدادحاضرین در سایت

 194 مهمان حاضر

تصویر روز

آدرس و شماره تلفن مرکز

کردستان - بانه -فاز دوم گلشهر - پایین تر از منازل کمیته امداد امام(ره) - مرکز آموزش فنی و حرفه ای بانه /کدپستی : 6691888546

دورنگار:08734255312    شماره های تماس  بصورت24 ساعته  : //   09015574542 //    08734255313    یا شماره تلفن 167

info@banehtvto.ir  

قران آنلاین

پیش بینی هوا شناسی

لینک مراکز استان کردستان


 

وب سایت مراکز آموزش فنی وحرفه استان کردستان


 


ا

 

خدمات الکترونیکی
ورود کاربرانفرمهای مربوط به آموزگاههای آزاد

SSL PISHRO